Kamil Siciak – perkusja

kamil-siciak

Naukę gry na instrumencie rozpoczął  w wieku 6 lat. Jest absolwentem klasy perkusji Henryka Mikołajczyka w Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie.

Prowadzi aktywną działalność koncertową, bierze udział w wielu prestiżowych festiwalach i projektach artystycznych, uczestnicząc w wykonywaniu zarówno muzyki współczesnej, jak i rozrywkowej oraz etnicznej. Wraz z zespołem Rzeszów Klezmer Band wykonał już ponad 300 koncertów, m.in. w Argentynie, Chinach, Gruzji, Armenii, Grecji, Rumuni, Węgrzech, Słowacji, Litwie, Macedonii i wielu innych. 

Na swoim koncie ma występy z orkiestrą Filharmonii Podkarpackiej, Lubelskiej, Płocką Orkiestrą Symfoniczną, orkiestrą Opery Narodowej, czy Sinfonią Iuventus. Wraz z braćmi Steczkowskimi nagrywał płyty dla Instytutu Pamięci Narodowej, czy płyty z kolędami wykonywanymi przez Władysława Pogodę, na których to gościnnie występowała również Justyna Steczkowska. Współpracuje z czołowymi muzykami polskiej sceny rozrywkowej.

Jako organizator i działacz kulturalny, był kuratorem sceny Klezmer&World w ramach Projektu Wschód Kultury na Europejskim Stadionie Kultury.

Back To Top